Romantika na Labi

Porta Bohemica v Českém Středohoří, toť překrásná část naší republiky, kde skály tvoří kolem řeky Labe hluboký kaňon. Nádherné vyhlídky z vrcholů si zamiloval Karel May, avšak ty opravdu nezapomenutelné pohledy jsou z hladiny řeky. Odpoledne kolem 14 hod vyplujeme z Velkých Žernosek po proudu, můžeme klidně až k hradu Střekov a navečer navštívíme píšťanské (nebo též žernosecké) jezero. Zde si můžete zaplavat, nebo jen tak u skleničky šampáňa lenošit a pozorovat ostrovy a kopce Radobýl a Lovoš. Po západu slunce je návrat zpět do maríny, vyzkoušíte si jak se řídí loď. V okolí Velkých Žernosek máte možnost zakoupit vynikající místní vína, obzvláště vydařený bývá místní Mopr. Cesta autem z Prahy trvá asi 40 minut. Nabízím vám a zajistím:

* bezpečné svezení na Labi

* vychlazené šampaňské & ovoce

Loď je kajutový člun Majorque, pro max 4 osoby. Délka 6,5 metru, šířka 2,5 metru, nový motor Honda 50 kW. Nové bimini (2017) ochrání před sluncem. Výlet je ideální pro jednu dvojici. Sveze Vás zodpovědný kapitán s praxí na sladké i slané vodě. Platí se po plavbě, cena i se šampaňským a ovocem, včetně spotřeby pohonných hmot je 2.950 Kč. Objednávku tölöfönem či emailem jaroslav.bilek@seznam.cz

Těším se naviděnou zde ->

Image

Image

Image

Na lodi jsou záložní bundy plus čisté ručníky. Nastoupit se dá kdekoliv na trase, mezi obcemi Lovosice a Ústí nad Labem.

Ahoj!